Niedziela, 18 Sierpnia 2019. Do końca roku zostało: 136 dni.
Informacje o programie centrumwloczek.pl
Program Centrum Włóczek
Program centrumwloczek.pl skupia już około 100 sklepów na terenie całego kraju. Pragniemy wyjaśnić, iż nie jest to sieć jednego właściciela, ani forma franczyzy.

Sieć skupia podmioty gospodarcze, które we współpracy z jednym z czołowych hurtowników posiadają rozbudowaną sieć sprzedaży i najbogatszą ofertę handlową opartą na włóczkach i akcesoriach z kolekcji: Opus, La Passion i Alize.

Sklepy biorące udział w programie zostały wybrane spośród najlepszych punktów w Polsce i zaopatrzone w szereg materiałów reklamowych, dzięki którym można lepiej - wizualnie i dotykowo poznać oferowane produkty.

Co oferują sklepy?
Co oferują sklepy zrzeszone w programie:
  • możliwość zobaczenia w sklepie próbek wykonanych z włóczek, które oferuje sklep
  • zakup asortymentów w pełnej kolorystyce oferowanej przez importera, w przypadku braku na półce możliwość zamówienia u sprzedawcy
  • dokładne zapoznanie się z gamą kolorystyczną każdego asortymentu
  • darmowe gazetki i ulotki z instrukcjami jak wykonać czapki, swetry i wiele innych ciekawych rzeczy
  • fachową i profesjonalną pomoc przy wyborze towaru
Jak znaleźć sklepy zrzeszone w centrumwloczek.pl?
Punkty są rozlokowane w taki sposób, aby można było w łatwy sposób dotrzeć do nich z każdego miejsca w kraju. Udział wielu sklepów w tej inicjatywie ma za zadanie zapewnić Państwu możliwie najpełniejszy dostęp do nawet rzadko spotykanych włóczek i akcesoriów. Mamy nadzieję, że miła i profesjonalna obsługa połączona z bogatym wyborem produktów, zachęci Państwa do wizyty w najbliższym punkcie biorącym udział w programie centrumwloczek.pl

Lokalizację oraz informacje o najbliższym sklepie w Państwa okolicy zrzeszonym w programie centrumwloczek.pl można znaleźć w zakładce SIEĆ SKLEPÓW.